YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Enabled
fa: فعال

en: Password
fa: رمز

en: Contact
fa: تماس

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Info
fa: اطلاعات

en: Alert
fa: هشدار
