YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Enabled
ro: Activat

en: Project
ro: Proiect

en: default
ro: implicit

en: Password
ro: Parolă

en: Watchdog
ro: Monitorizare

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Info
ro: Informație

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Alert
ro: Alertă
