YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Enabled
sk: Povolené

en: Project
sk: Projekt

en: default
sk: predvolené

en: Password
sk: Heslo

en: Contact
sk: Kontakt

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Please select
sk: Prosím vyberte si

en: Alert
sk: Výstrahy
