YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Project
ta: திட்டம்

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Watchdog
ta: கண்காணிப்பு அமைப்பு

en: Recipient
ta: பெறுநர்

en: Info
ta: தகவல்

en: Alert
ta: சமிக்சை
