YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Alert
th: แจ้งเตือน
