YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Enabled
tr: Etkin

en: Project
tr: Proje

en: default
tr: öntanımlı

en: Password
tr: Parola

en: Contact
tr: İletişim

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Info
tr: Bilgi

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Please select
tr: Lütfen seçiniz

en: Alert
tr: Çok önemli
