YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Project
uk: Проект

en: default
uk: замовчування

en: Password
uk: Пароль

en: Contact
uk: Контакт

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Info
uk: Інформація

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Please select
uk: Будь ласка, зробіть вибір

en: Alert
uk: Застереження
