YouTrack integrated into Drupal (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Enabled
ur: فعال

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Contact
ur: رابطہ
