YouTube Field (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Fields
az: Sahələr

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style

en: Nothing
az: heç nə
