YouTube Field (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Fields
fa: فیلدها

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Nothing
fa: هیچ
