YouTube Field (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
