YouTube Field (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Nothing
hi: कुछ नहीं

en: YouTube Video ID
hi: यूट्यूब वीडियो आईडी
