YouTube Field (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Nothing
km: មិន​មាន
