YouTube Field (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Thumbnails
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Nothing
vi: Không có gì
