YouTube Field (7.x-1.8) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Nothing
eu: Ezer
