YouTube Field (7.x-1.8) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
