YouTube Field (7.x-1.8) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Fields
bs: Polja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Output this field as a link
bs: Prikaži ovo polje kao link.
