YouTube Field (7.x-1.8) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Fields
he: שדות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: About
he: אודות

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Uses
he: שימושים

en: Output this field as a link
he: יצא שדה זה כקישור

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Nothing
he: ללא
