YouTube Field (7.x-1.8) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
