YouTube Field (7.x-1.8) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
