YouTube Field (7.x-1.8) - en to uk translation catalogue (67 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Fields
uk: Поля

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Parameters
uk: Параметри

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: About
uk: Про модуль

en: YouTube URL
uk: Посилання YouTube

en: Uses
uk: Використання

en: YouTube settings
uk: Налаштування YouTube

en: Output this field as a link
uk: Виведення даного поля в вигляді посилання

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Embedded video
uk: Вбудоване відео

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: The @label field of the node.
uk: Поле @label матеріалу.

en: Nothing
uk: Нічого

en: Administer YouTube field
uk: Адміністрування поля YouTube

en: Set default configurations for YouTube field settings.
uk: Встановити параметри за замовчуванням для налаштувань поля YouTube.

en: YouTube thumbnail directory
uk: Каталог мініатюр YouTube

en: Location, within the files directory, where you would like the YouTube thumbnails stored.
uk: Місце розташування в каталозі files, де необхідно зберігати мініатюри YouTube.

en: YouTube video
uk: Відео YouTube

en: A video hosted on YouTube.
uk: Відео, розміщене на YouTube.

en: Please provide a valid YouTube URL.
uk: Будь ласка, введіть правильне посилання YouTube.

en: YouTube thumbnail
uk: Мініатюра YouTube

en: YouTube video size
uk: Розмір відео YouTube

en: YouTube video: @size
uk: Відео YouTube: @size

en: YouTube video: 450px by 315px
uk: Відео YouTube: 450px х 315px

en: Failed to create YouTube thumbnail directory: %dir
uk: Не вдалося створити каталог з мініатюрами YouTube: %dir

en: YouTube Field
uk: Поле YouTube

en: Checking this box will prevent YouTube from setting cookies in your site visitors browser.
uk: Позначення цього поля заборонить YouTube залишати куки у браузері відвідувача сайту.

en: : Default
uk: : Усталено

en: : Video URL
uk: : Посилання на відео

en: : Image URL
uk: : Посилання на зображення

en: Do not show YouTube logo on video player (modestbranding).
uk: Не показувати логотип YouTube на відеопрогравачі (modestbranding).

en: Use a white colored video progress bar (color).
uk: Використовувати індикатор відтворення відео білого кольору (color).

en: Fix overlay problem in IE (wmode).
uk: Виправлення проблеми з накладанням в IE (wmode).

en: Checking this will fix the issue of a YouTube video showing above elements with fixed or absolute positioning (including Drupal's Overlay and Toolbar).
uk: Встановлення цієї позначки виправить проблему з показом YouTube-відео над елементами з фіксованим або абсолютним позиціонуванням (включно з модулями Drupal Накладання (Overlay) та Панель інструментів (Toolbar)).

en: Enable privacy-enhanced mode.
uk: Активувати режим підвищеної конфіденційності.

en: This will save thumbnails larger than the default size, 480x360, to the thumbnails directory specified above.
uk: Це дозволить зберегти мініатюри більші, ніж розмір за замовчуванням, 480x360, в зазначений вище каталог мініатюр.

en: Play video automatically when loaded (autoplay).
uk: Відтворювати відео автоматично при завантаження (autoplay).

en: Always hide video controls (controls).
uk: Завжди приховувати елементи керування (controls).

en: Hide video controls after play begins (autohide).
uk: Приховувати елементи керування відео після початку відтворення (autohide).

en: Hide video annotations by default (iv_load_policy).
uk: Приховувати відеоаннотації за замовчуванням (iv_load_policy).

en: , custom parameters
uk: , власні параметри

en: Configure sitewide settings for embedded YouTube video fields.
uk: Налаштування загальносайтових параметрів для вбудованих полів відео YouTube.

en: Provides a YouTube widget for fields.
uk: Надає віджет YouTube для полів.

en: YouTube player class
uk: Клас програвача YouTube

en: The iframe of every player will be given this class. They will also be given IDs based off of this value.
uk: Цей клас буде доданий до iframe кожного програвача.На основі цього значення також будуть утворюватись їх ідентифікатори.

en: The absolute URL for the YouTube video.
uk: Абсолютний URL для відео YouTube.

en: YouTube Video ID
uk: ID відео YouTube

en: The ID assigned to the YouTube video
uk: Ідентифікатор, котрий присвоєно відео YouTube

en: Image style: @style.
uk: Стиль зображення: @style.

en: Original image.
uk: Оригінальне зображення.

en: Enter the YouTube URL. Valid URL
          formats include: http://www.youtube.com/watch?v=1SqBdS0XkV4 and
          http://youtu.be/1SqBdS0XkV4
uk: Введіть посилання YouTube. Чинні формати посилань:
          http://www.youtube.com/watch?v=1SqBdS0XkV4 та
          http://youtu.be/1SqBdS0XkV4

en: YouTube video ID: !video_id
uk: ID відео YouTube: !video_id

en: Please enable 'Enable Colorbox load' in the !colorbox_settings for thumbnails linked by YouTube Field Colorbox to work as expected.
uk: Будь ласка, для належної роботи увімкніть параметр "Увімкнути завантаження Colorbox' на сторінці !colorbox_settings для мініатюр, що пов'язані посиланням з Colorbox полем YouTube.

en: Colorbox Settings
uk: Налаштування Colorbox

en: Group all videos on the page into a gallery
uk: Групувати всі відео на сторінці в галереї

en: @element_title must be a positive integer value.
uk: @element_title має бути додатнім цілим значенням.

en: YouTube Field Colorbox
uk: Colorbox поле YouTube

en: Provides Colorbox support to YouTube Field thumbnail display settings.
uk: Забезпечує підтримку Colorbox для налаштувань відображення мініатюри поля YouTube.

en: Video parameters
uk: Параметри відео

en: Refresh existing thumbnail image files
uk: Оновити наявні файли зображень мініатюр

en: Embedded thumbnail
uk: Вбудована мініатюра

en: Loop the playback of the video (loop).
uk: Зациклити відтворення відео (loop).

en: for @entity_title
uk: для @entity_title
