YouTube Import (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Other
be: Іншыя

en: Duration
be: Працягласць

en: Definition
be: Азначэнне

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Number of comments
be: Колькасьць каментароў
