YouTube Import (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: None
bo: མེད།

en: Other
bo: གཞན

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Number of comments
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་གྲངས་འབོར
