YouTube Import (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: None
bs: Nijedan

en: Number of comments
bs: Broj komentara
