YouTube Import (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: None
cs: Žádné

en: Other
cs: Jiné

en: Duration
cs: Trvání

en: Definition
cs: Definice

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Number of comments
cs: Počet komentářů
