YouTube Import (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: None
cy: Dim

en: Other
cy: Arall

en: Number of comments
cy: Nifer o sylwadau
