YouTube Import (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: Other
he: אחר

en: Duration
he: משך

en: Definition
he: הגדרה

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Number of comments
he: מספר התגובות
