YouTube Import (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number of comments
hy: Մեկնաբանությունների քանակը
