YouTube Import (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: None
it: Nessuno

en: Other
it: Altro

en: Duration
it: Durata

en: Definition
it: Definizione

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Number of comments
it: Numero di commenti
