YouTube Import (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: None
ja: なし

en: Other
ja: その他

en: Duration
ja: 期間

en: Definition
ja: 定義

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Number of comments
ja: コメント数
