YouTube Import (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: None
ku: هیچ

en: Other
ku: هیتر

en: Number of comments
ku: ژماره‌ی بۆچوونەکان
