YouTube Import (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: None
ru: Нет

en: Other
ru: Другое

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Dimension
ru: Размер

en: Definition
ru: Определение

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Number of comments
ru: Количество комментариев
