YouTube Import (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Other
te: ఇతర

en: Duration
te: నిడివి

en: Definition
te: నిర్వచనం

en: Number of comments
te: వ్యాఖ్యల సంఖ్య
