YouTube Import (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: Other
az: Digər

en: Duration
az: Müddət

en: Definition
az: Tərif

en: Number of comments
az: Şərhlərin sayı
