YouTube Import (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: None
bg: Не

en: Other
bg: Други

en: Duration
bg: Период

en: Number of comments
bg: Брой на коментарите
