YouTube Import (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: None
ca: Cap

en: Other
ca: Altres

en: Duration
ca: Durada

en: Definition
ca: Definició

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Number of comments
ca: Nombre de comentaris

en: Thumbnail Image
ca: Imatge en miniatura

en: Field Mapping
ca: Associació de camps
