YouTube Import (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Author
de: Autor

en: Description
de: Beschreibung

en: None
de: Keine

en: Other
de: Weitere

en: Duration
de: Dauer

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Number of comments
de: Anzahl der Kommentare

en: Video ID
de: Video-ID

en: Field Mapping
de: Felder Mapping

en: Number of Likes
de: Anzahl der Likes

en: Share URL
de: URL teilen
