YouTube Import (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: None
el: Κανένα

en: Other
el: Άλλο

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Definition
el: Ορισμός

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Number of comments
el: Αριθμός σχολίων
