YouTube Import (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: None
eo: Neniu

en: Other
eo: Alia

en: Number of comments
eo: Nombro da komentoj
