YouTube Import (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: None
et: Puudub

en: Other
et: Muu

en: Duration
et: Kestus

en: Definition
et: Definitsioon

en: Number of comments
et: Kommentaaride arv
