YouTube Import (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Other
eu: Bestea

en: Duration
eu: Iraupena

en: Definition
eu: Definizioa

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Number of comments
eu: Iruzkin kopurua
