YouTube Import (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: None
fi: Ei mitään

en: Other
fi: Muu

en: Duration
fi: Kesto

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Number of comments
fi: Kommenttien määrä
