YouTube Import (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Author
fr: Auteur

en: None
fr: Aucun(e)

en: Other
fr: Autre

en: Duration
fr: Durée

en: Definition
fr: Définition

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Number of comments
fr: Nombre de commentaires

en: Thumbnail Image
fr: Image vignette

en: Published Date
fr: Date de publication

en: Field Mapping
fr: Correspondance des champs

en: Save Configuration Settings
fr: Enregistrer les paramètres de configuration

en: Number of Likes
fr: Nombre de mentions "J'aime"
