YouTube Import (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: None
gl: Ningún

en: Other
gl: Outro

en: Duration
gl: Duración

en: Definition
gl: Definición

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Number of comments
gl: Número de comentarios
