YouTube Import (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Other
hi: अन्य

en: Duration
hi: अवधि

en: Definition
hi: परिभाषा

en: Number of comments
hi: टिप्पणीयों की संख्या
