YouTube Import (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: None
hu: Nincs

en: Other
hu: Egyéb

en: Duration
hu: Időtartam

en: Dimension
hu: Kiterjedés

en: Definition
hu: Magyarázat

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Number of comments
hu: Megjegyzések száma
