YouTube Import (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: None
is: Engin

en: Definition
is: Skilgreining

en: Content Type
is: Efnisgerð
