YouTube Import (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: None
jv: Nihil

en: Other
jv: Liyané

en: Number of comments
jv: Jumlah komèntar
