YouTube Import (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: None
ka: არცერთი

en: Other
ka: სხვა

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
