YouTube Import (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Other
kk: Басқа

en: Number of comments
kk: Пікірлер саны
